Project Description

Efektívna športová masáž v Žiline

Efektívna športová masáž v Žiline

Športová masáž pre aktívnych ľudí

Športová masáž je vhodná pred a po športovom alebo náročnom fyzickom výkone. Účinne pomáha k rýchlej úľave svalstva a jeho uvoľneniu. Podporuje prekrvenie tela a tým prívod kyslíku a živín do tkanív, pomáha odstrániť splodiny látkovej výmeny, ovplyvňuje svalové napätie, pohyblivosť kĺbov, pozitívne pôsobí na nervový systém a psychiku. Pri tejto masáži sa používajú hlbšie hmaty v rýchlejšom prevedení než u klasickej masáže.

  • vhodná pred alebo po športovom výkone

  • vhodná pre ľudí, ktorí podávajú zvýšené športové výkony alebo majú vysokú fyzickú záťaž

  • uvoľňuje zaťažené svalstvo

  • prispieva k lepšej regenerácii svalov

Športová masáž nielen pre športovcov

Športovú masáž by mali podstupovať zdravé osoby. Táto masáž napomáha k zvýšeniu a stabilizácii výkonu, alebo k odstráneniu ťažkostí, ktoré sa objavili v súvislosti so športovým výkonom.

Športová masáž napomáha k regenerácii svalstva a tkanív, zvyšuje prekrvenie kože a pomáha k odstráneniu jej odumretých častí, podporuje lymfatický a cievny systém pri odplavovaní škodlivých látok, zmierňuje bolesti pohybového aparátu a zlepšuje celkovú výkonnosť, zbavuje pocitov stuhnutosti, je ideálnym doplnkom k pravidelnému telesnému cvičeniu a aktivite.

2019-04-18T13:51:32+01:00

Bankovanie

Bankovanie je stará čínska liečebná metóda používaná pri liečbe pohybového aparátu, ideálny doplnok ku klasickej masáži.